Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Uitspots in Brabant

Vanaf één week inzetbaar
Radio, TV en/of online
Vanaf €450,-

Uitspots

Lift mee!

Brabant heeft succes
Voer campagne op onze kanalen
Bereik 4 op de 5 Brabanders

Lift mee!

Adverteer rondom Carnaval

Online - radio - TV rondom Carnaval
Extra groot bereik
Vanaf € 560,-

Carnaval

Arbeidsmarktcommunicatie

Goed personeel
Sterk werkgeversmerk
Onze voordelen

Arbeidsmarktcommunicatie

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn