Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Carnaval komt eraan!

Ons feest!
Bereik 1,5 miljoen kijkers
Vanaf € 805,-

Carnaval

1 Miljoen online

Online
1 Miljoen vertoningen
Slechts € 1.495.-

1 Miljoen online

Adverteer rondom evenementen

Online - radio - TV rondom evenement
Extra groot bereik
Vanaf € 315,-

Adverteer rondom evenementen

Jonge Brabander

Smartphone web en app
1.500.000 contacten
Totaal € 2.950,-

Jonge Brabander

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn Twitter