Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

1 miljoen online

Je zult maar zoveel bezoek in één maand krijgen: 20 miljoen! Bezoeken en bezoekjes aan onze online media: website en apps. Mensen die op de hoogte willen blijven van het laatste Brabantse nieuws, van het gevoel van hier. Adverteer nu in juli en augustus en zorg dat uw boodschap door een miljoenenpubliek gezien wordt met een spectaculaire aanbieding van € 1.495,- Bij een campagne van één maand met één miljoen impressies bereikt u met Omroep Brabant online een groot publiek dat slechts één klik is verwijderd van ùw website. Ideaal voor het promoten van acties of voor het verder vergroten van uw naamsbekendheid.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn