Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Acties

Het hele jaar door vinden er in Brabant tientallen evenementen plaats waar Omroep Brabant verslag van doet. Van de Tilburgse kermis tot carnaval. Van de marathon in Eindhoven tot de Brabantsedag. Allemaal momenten waarop Omroep Brabant nòg meer Brabanders weet te bereiken. Profiteer als ondernemer dus mee van de aantrekkelijke acties rondom deze evenementen en van algemene kortingsacties. Wilt u automatisch op de hoogte blijven? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief.

Lift mee!

Brabant is booming. Brabant leeft. De koopkracht van consumenten is gestegen en er zijn meer banen. De Brabantse industrie is tijdens de crisis in Nederland het hardst geraakt,

Lees verder...

1 miljoen online

Je zult maar zoveel bezoek in één maand krijgen: 20 miljoen! Brabanders die op de hoogte willen blijven van het laatste Brabantse nieuws, van Het Gevoel van Hier, via aan onze online media. (website en

Lees verder...

Uitspots

Veel mensen laten zich graag verrassen door uittips. Met een campagne op radio, TV en/of online bereikt u ze allemaal. En dat voor een speciaal cultureel tarief. Uw evenement wordt

Lees verder...

Evenementenpakket

Heeft u dit jaar weer een aantal leuke evenementen op het programma staan? Wilt u deze evenementen dagelijks bij honderdduizenden mensen onder de aandacht brengen? En wilt u dit op

Lees verder...

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn