Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Adverteer rond evenementen!

  • internet-, radio- en/of tv-commercial rondom evenement
  • extra groot bereik
  • vanaf € 315

Neem contact op

In april barst met Paaspop altijd het evenementenseizoen in Brabant los. Tot en met oktober valt er elk weekend weer van alles te beleven op cultuur- en festivalgebied. Omroep Brabant pakt daar dit jaar weer groots mee uit.
Met uitzendingen rondom populaire evenementen als Bloemencorso Valkenswaard, Brabantsedag, Breda Jazz, Festyland en de Marathon Eindhoven. Allemaal evenementen waarmee Omroep Brabant op TV een groot aantal Brabanders bereikt.

Als ondernemer kunt u hiervan profiteren door te adverteren op Omroep Brabant. Er zijn mogelijkheden rondom live-uitzendingen en samenvattingen op TV. Aan te vullen met banners op onze themapagina’s op omroepbrabant.nl U bent dan verzekerd van een groot én aandachtig publiek. Bepaal zelf welke uitzendingen bij uw imago passen en informeer snel naar de mogelijkheden.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn