Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Business to Business

Als u zich richt op bedrijven, richt u zich op de personen binnen dat bedrijf die de belangrijke beslissingen nemen. Dat zijn vaak drukke mensen die erg selectief zijn in hetgeen ze beluisteren, waar ze naar kijken en wanneer ze dat doen. Tegelijkertijd zijn veel bedrijven regionaal georiënteerd en vinden hun beslissers het ook belangrijk op de hoogte te blijven van het regionaal nieuws. Dat blijkt uit de kijkcijfers van de zondagse talkshow ‘De Kamer van Brabant’ waar maar liefst twee keer zoveel zakelijke beslissers naar kijken als naar andere programma’s. Aangevuld met een campagne op radio in de spitsuren adverteert u serieus richting uw zakelijke doelgroep.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn