Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Carnaval op Omroep Brabant komt eraan!

Het wordt weer een onvergetelijk fijnfisjenie!!

Als er iets is waar wij Brabanders trots op zijn en waar we niets van willen missen dan is het wel carnaval: Ons Feest! Dit levert indrukwekkende kijk-, luister- en bezoekcijfers op voor Omroep Brabant. Zo hebben er tijdens carnaval 2017 meer dan 1,5 miljoen mensen naar Omroep Brabant TV gekeken. Wilt u in korte tijd veel mensen bereiken? Maak dan gebruik van onze voordelig geprijsde aanbiedingen.

Bijvoorbeeld: 7 spots + 4 gratis! Informeer naar de mogelijkheden bij onze accountmanagers.
Ze staan u geheel vrijblijvend en graag te woord.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn