Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Evenementenpakket

  • laat weten wanneer uw evenement is
  • dagelijks meer dan 180.000 luisteraars
  • dagelijks meer dan 225.000 kijkers
  • maandelijks meer dan 6.000.000 website bezoeken
  • vanaf € 825,-

Neem contact op

Heeft u dit jaar weer een aantal leuke evenementen op het programma staan? Wilt u deze evenementen dagelijks bij honderdduizenden mensen onder de aandacht brengen? En wilt u dit op een verrassende, maar vooral voordelige manier promoten? Dan hebben we goed nieuws voor u!
Speciaal voor de vele festiviteiten die dit jaar plaatsvinden, heeft Omroep Brabant Reclame een pakket in het leven geroepen in de vorm van een radio en/of een grafische tv-commercial van 15 seconden of een rectangle op de website. Uw evenement wordt hierop aangekondigd, zodat de kijkers (dagelijks meer dan 225.000), luisteraars (dagelijks ruim 180.000), website bezoekers (maandelijks ruim 6.000.000 bezoeken) van Omroep Brabant weten waar ze moeten zijn.

Meedoen is erg voordelig en gemakkelijk:
– Wij bieden u het pakket tegen voordelige tarieven aan, waarbij u zelf kunt kiezen welk pakket het beste bij uw budget en wensen past!
– Het enige wat u hoeft te doen, is een tekst aanleveren (max. 25 woorden), bij TV ook uw logo en 4 afbeeldingen.
– Wij zorgen dan voor de productie én uitzending van uw commercial op Omroep Brabant radio, TV en/of online.

Combinatiekorting
Wanneer u kiest voor een combinatie tussen radio, TV en/of online ontvangt u 10% combinatiekorting.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn