Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Groei met ons mee

Als ondernemer hoeven we u niet te vertellen waarom groeien bittere noodzaak is. Doet u het niet dan doet uw concurrent het wel. Actief en zichtbaar blijven is dan meer dan verstandig. Laat Omroep Brabant met haar radiozender nu net flink in de lift zitten. Met een nieuw format dat nu al heeft geleid tot een forse groei in marktaandeel. Eind oktober zetten we de volgende stap. Met een forse campagne rondom een spectaculaire actieweek. Profiteer mee van deze groeispurt! Boek uw campagne in de laatste twee weken van oktober dan herhalen wij hem geheel gratis de twee weken daarop. Nu maar hopen dat uw concurrentie niet hetzelfde doet..

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn