Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Jonge Brabander

  • jonge doelgroep
  • smartphone
  • web en app
  • 1.500.000 contacten
  • totaal €2.950,-

Neem contact op

Wilt u uw huidige klantengroep verjongen of slaan uw producten vooral goed aan bij een jongere doelgroep?
Ook dan kunt u via Omroep Brabant een effectieve campagne voeren.
Door te adverteren op Omroep Brabant smartphone web en app!
U bereikt zo de jonge Brabanders die veel gebruik maken van internet en apps
om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws.
Ruim 50% van de gebruikers van onze smartphone media zijn jonger dan 35 jaar!
(Bron: GfK Internet monitor 2014)

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn