Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Koningsdag bij Omroep Brabant

Koningsdag word een Brabants feestje in 2017

Het wordt een bijzondere Koningsdag: koning Willem-Alexander wordt die dag 50.
Hij heeft Tilburg uitgekozen om 27 april zijn feest te vieren. De koninklijke familie zal enkele uren in Tilburg zijn, wij doen daar volop verslag van online, op TV en op radio.
Daar kunt u als adverteerder mooi bij aansluiten.

Wilt u in korte tijd veel mensen bereiken? Maak dan gebruik van onze voordelig geprijsde aanbiedingen.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn