Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Lift mee!

  • Brabant heeft succes, lift ook mee
  • Voer campagne op onze kanalen
  • Bereik 4 op de 5 brabanders
  • Maandelijks ruim 20 miljoen bezoeken
  • Top 10 van nieuwssites

Neem contact op

Brabant is booming. Brabant leeft. De koopkracht van consumenten is gestegen en er zijn meer banen. De Brabantse industrie is tijdens de crisis in Nederland het hardst geraakt, maar ook het beste opgeklommen. Brabant heeft succes. Profiteer van deze positieve ontwikkelingen en lift mee.

Hoe? Laat uw bedrijf, product, dienst of evenement zien en horen door campagne te voeren op Omroep Brabant radio, tv en online. Via onze kanalen bereikt u 4 op de 5 Brabanders. En met ruim 20 miljoen bezoeken per maand, staan we in de top 10 van nieuwssites in Nederland.

Onze accountmanagers zijn media-adviseurs die u kunnen helpen bij de multimediale aanpak van Omroep Brabant. Zo kunt u adverteren op radio, tv en online en dat is uniek. Ook kunt u gericht op een regio adverteren, zelfs op radio en tv.

Onze experts adviseren u bij het inzetten van de juiste media-mix, zodat u de juiste doelgroep bereikt. We bouwen samen met u aan een campagne met bereik én impact. Niet een eenmalige commercial maar een lange termijn relatie. Zo maken wij samen uw business tot een succes!

Lift ook mee, neem contact op en profiteer nu!

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn