Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Live evenementen op TV

Het evenementenseizoen is weer begonnen en Omroep Brabant pakt daar dit jaar weer groots mee uit. Tot en met oktober valt er elk weekend weer van alles te beleven op cultuur-, sport- en festivalgebied. De Brabantsedag in Heeze (31 aug.), Bloemencorso Valkenswaard (14 sep.) en Marathon Eindhoven (12 okt.) worden live uitgezonden op TV en bereieken een groot aantal Brabanders. Als ondernemer kunt u hiervan profiteren door te adverteren rondom deze evenementen op Omroep Brabant. Wij hebben hier een aantal voordelige pakketten voor samengesteld.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn