Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Marathon Eindhoven

De Marathon Eindhoven is een topevenement in Brabant.

Een topevenement voor sporters, voor de mensen aan de kant, voor de kijkers van Omroep Brabant en…….voor u. Zonder dat u zelf hoeft mee te lopen, kunt u er toch flink van profiteren.

Na het overweldigende succes van de live uitzending van Omroep Brabant over de Eindhovense marathon van vorig jaar zijn we, in samenwerking met de Stichting Marathon Eindhoven, alweer druk bezig met de voorbereidingen voor dit jaar. De magische 42 kilometer en 195 meter worden voor de 34ste keer afgelegd in Eindhoven.

Net als vorig jaar gaat Omroep Brabant weer uitgebreid en rechtstreeks verslag doen van de Marathon. We verwachten weer hoge kijkcijfers.

Wilt u als ondernemer snel een half miljoen mensen bereiken? Dat kan vrij eenvoudig. Zet uw commercials in rondom deze TV-happening en bereik de Brabanders!

Daarnaast kunt u snel en eenvoudig inhaken met uw boodschap op de speciale themasite www.omroepbrabant.nl/marathon in de vorm van een opvallende banner.

 

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn