Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Omroep Brabant 40 jaar

Ons bedrijf bestaat 40 jaar dit jaar.

We vieren dat met een grote live tv en radio uitzending vanaf de Vrijthof in Hilvarenbeek op 10 september en met een mooie tv-serie met René Bastiaanse (van het succesvolle programma ‘De Wandeling’, even terug van weggeweest) en Jan Waalen. Ze duiken in de geschiedenis van Brabant en Omroep Brabant.
Maar we doen nog meer.

Gedurende de september maand kunnen bedrijven mee profiteren van ons feestje. Bij een besteding van minimaal € 7.500 bruto, ontvangt u een korting van 40%.
Naar ons idee echt een waanzinnig aanbod dat we jullie niet willen onthouden.

Kijk voor de mogelijkheden en voorwaarden in de bijgevoegde flyer of neem vrijblijvend contact op met één van onze accountmanagers

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn