Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Tilburgse evenementen!

Omroep Brabant is de evenementenzender van Brabant. En als je het over Brabantse evenementen hebt, kun je niet om Tilburg heen: Festival van het Levenslied, Tilburg Ten Miles, Tilburgse Kermis en Festival Mundial.
Omroep Brabant is erbij met alle media: online, tv en radio.
De uitzendingen trekken altijd erg veel kijkers: de mensen die er niet bij waren willen zien wat ze gemist hebben, de mensen die er wel waren willen nog een keer genieten. Publiek gegarandeerd dus. Een mooi moment en een mooie plek voor u om reclame te maken.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn