Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Uw eigen radiocommercial

Item 1 Item 2 Item 3

Met radio bouwt u zeer effectief aan naamsbekendheid gecombineerd met de boodschap wat u onderscheidt van anderen. Maar hoe komt u “in het hoofd” van uw doelgroep te zitten? Wij adviseren u graag daarin. Wat onderscheidt u van anderen? Welke boodschap wilt u laten horen? Hoe wilt u bekend staan? Allemaal vragen die we samen met u bespreken en die de basis vormen van het radioscript dat door de producent wordt geschreven. Die producent kiest u uiteraard zelf maar wij kunnen u wel enkele adviseren. Als u wilt geeft u gewoon een budgetindicatie aan waar de producent zich aan dient te houden. Dan weet u op voorhand wat uw kosten zullen zijn.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn