Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Uw eigen TV-commercial

Item 1 Item 2 Item 3

Allereerst is het natuurlijk belangrijk om gezien en gehoord te worden. Maar het is minstens zo belangrijk om goed te weten wat u wilt vertellen. Wij adviseren u graag daarin. Wat onderscheidt u van anderen? Welke producten wilt u laten zien? Hoe wilt u bekend staan? Allemaal vragen die we samen met u bespreken en die de basis vormen van het script dat door de producent wordt gemaakt. Die producent kiest u uiteraard zelf maar wij kunnen u wel enkele adviseren. De investering in een TV commercial is waarschijnlijk veel minder groot dan u denkt. Al vanaf 1.500 euro worden TV commercials gemaakt. Als u wilt geeft u gewoon een budgetgrens aan waar de producent zich aan dient te houden. Dan weet u op voorhand wat uw kosten zullen zijn.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn@omroepbrabant.nl
LinkedIn