Omroep Brabant

omroepbrabant.nl

Werkende Brabander

  • 100.000 IMPRESSIES ONLINE & 100 RADIO SPOTJES
  • BEREIK: 440.000 BRABANDERS
  • VANAF € 2.495,- (INCL. PRODUCTIE)

Neem contact op

Werkende Brabanders zijn voor veel adverteerders de meest interessante doelgroep. Zij hebben een goed inkomen en geven veel geld uit aan wonen, vrije tijd en vaak aan kinderen. Ze hebben het echter ook druk en maken dus keuzes over wanneer ze bijvoorbeeld tijd hebben voor radio, tv en internet.
Speciaal voor deze doelgroep hebben we een pakket samengesteld waarmee u adverteert op momenten waarop mensen met een baan aandachtig kijken en luisteren naar de media. Het pakket bestaat voor het grootste deel uit commercials op radio in de ochtend- en avondspits, aangevuld met een banner op omroepbrabant.nl.

Contact

Postadres
Postbus 108
5600 AC Eindhoven
Bezoekadres
Science Park Eindhoven 5550
5692 EL Son
Telefoon
040 2949349
E-mailadres
reclame@omroepbrabant.nl

Uw accountmanagers

Monique de Ridder

Commercieel Manager
06 22907814
monique.de.ridder@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Eline Verbeek

Regio Noordoost- en Zuidoost-Brabant
06 20423159
eline.verbeek@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marie-Louise Koops

Regio Zuidoost-Brabant
06 53843077
marie-louise.koops@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Ben Blatter

Regio Noordoost-Brabant
06 51335653
ben.blatter@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Maarten van Keulen

Regio West-Brabant
06 53752022
maarten.van.keulen@omroepbrabant.nl
LinkedIn

Marijn Talen

Regio Midden-Brabant
06 53937295
marijn.talen@omroepbrabant.nl
LinkedIn